Auto z pko

05 listopada
07:53 2009

Kto z nas nie marzył o własnym aucie, niestety nie każdego jednak stać na taki wydatek. O gotówce najczęściej nie mamy nawet co marzyć, tym bardziej, że kryzys pozbawił pracy tysięcy osób i o stałym dopływie gotówki mogli zapomnieć nawet zwolnieni fachowcy dużych firm.  Od czego są jednak kredyty samochodowe. Wprawdzie banki znacznie ograniczyły kredytowanie, kryteria także znacznie zaostrzyły kryteria przyznawania jakichkolwiek kredytów, ale kredyty, w tym samochodowe, nadal można w banku uzyskać. Jeżeli tak dokładnie przejrzeć oferty bankowe, to kredyty samochodowe stanowią jeden z najbardziej reklamowanych produktów bankowych. Samochody nowe i używane prawie wszystkich marek, dogodny sposób kredytowania, przystępne oprocentowanie, stale lub malejące, wakacje kredytowe itd., itp. Czy istnieje sposób na wybór tej najbardziej odpowiedniej dla nas oferty? Trudno bowiem w takiej sytuacji wybrać najlepszy kredyt. Oczywiście możemy sami prześledzić i przeanalizować oferty, zastosować kalkulator kredytowy, obliczyć koszty kredytu, możemy też zaufać i zdać się na opinię doradcy kredytowego.
– Kiedy zdecydowałem się na zakup auta i kredyt samochodowy byłem zupełnie zielony w tym temacie. Propozycji było wiele, banki stosowały różne kryteria, natomiast ja niekoniecznie się w tym wszystkim orientowałem. Postanowiłem jednak sprawdzić i porównać oferty bankowe. Zdecydowałem się też zasięgnąć opinii w jednej z firm doradztwa finansowego. Doradca po zbadaniu moich zdolności kredytowych, mojej sytuacji rodzinnej, wskazał mi na  mbank kredyt samochodowy. Dlaczego właśnie ten kredyt?  Z kilku zresztą powodów. Po pierwsze w banku tym obowiązują bardzo proste procedury, nie ma przerostu biurokratycznego, z uwagi na fakt, że jest to bank internetowy produkty takiego banku są zazwyczaj tańsze, a poza tym czas… W mbanku bez wkładu własnego, dokumentów potwierdzających wysokość przychodów, przy uproszczonych procedurach można pożyczyć nawet 100 000 złotych na zakup własnego auta. Decyzja kredytowa zapada już po kilu godzinach, natomiast za dwa trzy dni można już jeździć własny autem. Jest to też kredyt na dowolny pojazd, nowy lub używany, spłatę kredytu można rozpocząć z 6 miesięczną karencją, oprocentowanie kredytu jest bardzo atrakcyjne – już od 9,17% /, bank nie pobiera żadnych pieniędzy za rozpatrzenie wniosku, a klient otrzymuje 5% zniżki na ubezpieczenie samochodu. Jest jeszcze wiele innych korzyści kredytu samochodowego mbanku, ale o tym każdy może się już dowiedzieć osobiście przeglądając ofertę, ale bezpośrednio w banku – zachwala bank i jego kredyt szczęśliwy posiadacz własnych czterech kółek.
mBank ma również w swojej ofercie wiele innych ciekawych propozycji, a wśród nich tak zwana ramowa umowa kredytowa. Wystarczy tylko wypełnić wniosek, zaakceptować przy pomocy sms lub hasła jednorazowego komunikat jaki ukaże się w serwisie i gotówka wpływa na konto klienta. Sposób prosty, konkretny i szybki na szybką gotówkę. Podobnych propozycji mbank ma o wiele więcej, najlepiej zapoznać się z ofertą mbanku i po prostu skorzystać z  niej.