Mimo pewnych ograniczeń, tańszy kredyt samochodowy jest możliwy.

26 lipca
14:10 2011

Mimo pewnych ograniczeń na rynku kredytowym, ofert typu tani kredyt mieszkaniowy, hipoteczny czy też najtańszy kredyt samochodowy nie brakuje. Panuje jednak powszechna opinia, że zazwyczaj są to tylko oferty, bowiem kiedy dochodzi do finalizowania umów oferty mają niewiele wspólnego z rzeczywistymi produktami bankowymi. Czyli marketing w swym najczystszym wydaniu?

Niekoniecznie, banki od czasu do czasu muszą się klientom przypominać, zachęcać ich poprzez reklamę i niestety klienci często na takie chwyty dają się nabierać. Z drugiej jednak strony wielu z nas potrzebuje szybkiej gotówki, bo ludziom coraz gorzej się wiedzie, a rynek pracy się kurczy. Dlatego najmniejszy nawet zastrzyk gotówki każdemu się przyda, a kredyty sprzyjają dotarciu do takich pieniędzy. Niestety banki wycwaniły się i żądają w zamian coraz więcej dokumentów i zabezpieczeń. Teraz już nie wystarczy mieć dowód osobisty i zaświadczenie o stałych dochodach, banki teraz dokładnie prześwietlają każdego starajacego się o kredyt klienta, ale dlatego to wszystko robią, aby póniej nie mieć kłopotów. Do tego jednak klienci nie powinni mieć pretensji, takie są bowiem procedury i banki nie zamierzają ich zmieniać. Wbrew jednak powszechnym opiniom o kredyty jest już zdecydowanie łatwiej niż jeszcze rok temu.

Najlepszym tego dowodem jest oferta kredyty samochodowe getin. Jeżeli ktoś poszukuje taniego kredytu na auto używane polbank kredyt samochodowy na taki zakup ma w swojej ofercie. Jest to kredyt bez zabezpieczeń oraz żyrantów, a poza tym kredytobiorca otrzymuje gotówkę do ręki, może więc kupić jakie chce auto i gdzie chce. No i getin nie wymaga zabezpieczeń, a to oznacza, że właściciel auta może go w każdej chwili sprzedać. Cóż, wygląda na to, że kredyty samochodowe getin można dostać na bardzo dobrych warunkach.