Czy tani kredyt samochodowy jest jeszcze możliwy?

Czy tani kredyt samochodowy jest jeszcze możliwy?
18 września
14:27 2013

Jeszcze nie tak dawno rynek kredytów samochodowych był w opłakanym stanie, zamykano salony samochodowe, akutokomisy spadała sprzedaż samochodów a o kredytach samochodowych można było tylko pomarzyć bowiem banki były bardzo ostrożne i nadal są ale już powoli odblokowują się na klienta.

Czy w takiej sytuacji można było dostać najtańszy kredyt samochodowy, przecież zawsze marzyliśmy o własnym aucie ale auta były dla nas nie zawsze dostępne. Chyba niekoniecznie bowiem póki co najtańszy kredyt samochodowy praktycznie nie istnieje chyba że chodzi o najtańszy kredyt samochodowy jaki jeszcze jest w ofercie bankowej.. Próżno teraz na przykład szukać kredytu samochodowego bez prowizji które kiedyś były dość często w ofercie bankowej. Obecnie najlepsze oferty kredytu samochodowego i jednocześnie jest to najtańszy kredyt samochodowy jest w ofercie grupy bre a konkretnie w mbanku oraz multibanku. Dopiero na dalszej pozycji jest getin bank który kiedyś przewodził tej stawce.

Ale nie oszukujmy się są to jednak drogie kredyty na które niewiele jest osób stać. Może za kilka lat, kiedy rynek się unormuje łatwiej będzie o w miarę najtańszy kredyt samochodowy. Może za kilka lat stać nas będzie bardziej niż obecnie na zakup nowego auta lub wymianę używanego? Może za kilka lat będziemy w stanie sięgnąć po cztery kółka za którymi zawsze tak marzyliśmy. Gdyby jednak wierzyć rankingom a nie mamy powodów aby im nie wierzyć to najtańszy kredyt samochodowy można dostać w mbanku a także w multibanku oraz getin banku. Ale warto też sprawdzić ofertą banków samochodowych specjalizujących się s kredytach samochodowych.

Może zafundujemy sobie kredyt balonowa tak popularny w bankach samochodowych. Kredyty samochodowe, kiedyś tak łatwo dostępne nawet dla średnio zarabiających rodaków teraz już trudno po nie sięgać bo jest kryzys bo mamy po prostu mniej pieniądze a rodzinę wyżywić trzeba.