Auto kredyt dla Ciebie

10 maja
15:10 2012

Kupić auto na kredyt to tak naprawdę żadna sztuka. W naszym kraju większość aut sprzedaje się bowiem dzięki finansowaniu spłaty przez bank. Tak więc wzięcie kredytu nie jest w naszym kraju niczym wielkim, ale sztuką jest, by wzięty kredyt nie generował zbyt wielkich kosztów końcowych, a przy tym był spłacany w ratach rozsądnej wysokości.

Dlatego trzeba rozważnie przejrzeć kilka ofert, zanim wybierze się ten, który będzie pasować nam najbardziej. I jeśli się komuś wydaje, że to nie ma znaczenia, to bardzo się myli, bo różnice w jednej racie między jednym kredytem, a drugim, to nawet kilkaset złotych. Prezentujemy jeden z kredytów, który może zaoferować nam najlepsze warunki – Autokredyt dla Ciebie z oferty Getin Bank. Getin Bank jest jednym z banków, który uważany jest za bank „samochodowy”, a więc taki, który kładzie mocny nacisk na sprzedaż kredytów samochodowych. Dlatego też posiada on kredyty mocno rozbudowane i spełniające najwyższe standardy. Autokredyt dla Ciebie jest przeznaczony na zakup:

a) Samochodów osobowych

b) Motocykli

c) Motorowerów i skuterów z zaznaczeniem, że mogą one być wyłącznie nowe

Auto kredyt Getin Banku może być także przeznaczony na inne cele. Mogą to być między innymi refinansowanie innego kredytu wziętego na samochód, sfinansowanie prowizji banku, sfinansowanie dodatkowych kosztów, takich jak ubezpieczenia. Okres kredytowania, jaki proponuje Auto kredyt dla Ciebie wynosi nawet 120 miesięcy, a maksymalna kwota kredytu może sięgnąć do 100% wartości samochodu. W dodatku na decyzję kredytową nie trzeba czekać zbyt długo. Łącznie z kupnem samochodu bank twierdzi, że nie zajmie to więcej niż 48 godzin. Jest to więc opcja szybka, a czy tania? Tutaj wszystko zależy już od indywidualnej symulacji. Tak czy inaczej Auto kredyt wart jest rozważenia, bo w większości symulacji jest on tańszy od większości ofert.